כרטיס הביקור נוסף לרשימת מועדפים
 
שלום אורח | כניסה חשבון    
 
 
 
 
 
תוצאות חיפוש - מטפלות ברמת גן
מספר תוצאות חיפוש: 174 
 
מנוי חופשי חודשי מקומי מאפשר לכם לצפות בפרטי התקשרות של כל המטפלות מרשימה זו.
 
  תאריך עדכון: 7/4/2014  
   
שיר     גיל 34 רמת גן,
שכונת בן גוריון
ניסיון מעל 20 שנים (71761)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: מגדלת את בנותיי לתפארת טיפול בילדים של שכנים חברים וקרובי משפחה ועוד... להאכיל לחתל לפנק לספר סיפור לטייל בגינה לקלח לדאוג שהילד/ה או התינוק/ת יהיו נקיים ושמחים מאוד ויהנו כל רגע עבודה עם המון אחריות סבלנות ועירנות והכי חשוב עם המון אהבה
פרטים נוספים: אני מעוניינת בעבודה קבועה או לתקופה ארוכה משרה מלאה או חלקית רצוי למשרת בוקר משעות 7:00-8:00 ועד השעה 16:00-17:00 או בייבי סיטר בשעות הבוקר והערב השכר שאני מעוניינת יקבע בהתאם לתיאור התפקיד מספר ימים בשבוע והשעות. ישנה אפשרות לטיפול בביתי. התינוק/ת -הילד/ה יהיו בידיים טובות. תינוק/ת - הילד/ה יהיו מצוחצחים ומטופחים.
 
 
 
  תאריך עדכון: 7/4/2014  
   
דר     גיל 25 רמת גן,
שכונת מרכז
ניסיון מעל 10 שנים (87063)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: היי, אני דר, בת 25 מרמת גן. גם מאמנת כושר לילדים וגם בייביסטר. ניתן לפנות אליי לשתי האופציות!
פרטים נוספים: גרה ברמת גן אך יכולה לשמרטף גם גבעתיים- ת"א, פתח תקווה, קרית אונו, כל איזור המרכז, בכיף |:)
 
 
 
  תאריך עדכון: 6/4/2014  
   
ענבר     גיל 22 רמת גן,
שכונת רמת יצחק
ניסיון מעל 7 שנים (49598)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: בת 23, בחורה חייכנית ועליזה. נהנת מכל רגע כשמרטפית, בתחום השמרטפות כבר 7 שנים. פעוטות בני 8 חודשים + מנסיוני טילפתי עד 4 ילדים קטנים בו זמנית ובנהם תינוק בן שנתיים. עוד שני ילדים בני 8 ו6 שבהם אני מטפלת קבועה 5 שנים. לאחרונה נוסף להם אח קטן ומתוק לפני 8 חודשים. לא מעשנת.לא שותה. אפשרות לערבי שישי,שבת,מוצ''ש ואמצ''ש. שעות גמישות לאורך כל היממה. אני בחורה יצירתית שאוהבת לצייר, לצלם ולבצע עבודות יצירה ופיסול.
פרטים נוספים: מעוניינת בעבודת השמרטפות בשעות גמישות לאורך כל היממה עד ארבעה ילדים במקביל. איזור רמת-גן, גבעתיים, תל אביב (איזורים הגובלים עם גבעתיים, איזור שכונת יד-אליהו ואיזור רכבת השלום) פנוייה בסופי שבוע לרוב, אפשרות ללילות, אפשרות ללינה, זמינה לשבתות בצהרים-ערב-לילה. אמצ''ש אפשרות לליות וערבים החל מהשעה 19. אפשרות לבייביסיטר בשעות גמישות בתיאום.
 
 
 
  תאריך עדכון: 6/4/2014  
   
נעמה     גיל 18 רמת גן,
שכונת רמת גן
ניסיון מעל 3 שנים (87990)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, משפחתון  
ניסיון: התחלתי לטפל באחיי הקטנים כאשר הייתי בת ארבע עשרה. בגלל ניסיון זה טיפלתי במספר ילדים, כולל תאומים. אין לי בעיה לטפל במספר ילדים וכן כבר עשיתי זאת בעבר. המלצות יינתנו למי שמעוניין.
פרטים נוספים: שכר שעתי: 25 שקלים לילד אחד; 30 לשניים או יותר. אין הגבלה בשעות, עדיף תיאום מראש. יכולה להעסיק ילדים בזמן החופש הגדול.
 
 
 
  תאריך עדכון: 5/4/2014  
   
ליאת     גיל 40 רמת גן,
שכונת הרא"ה
ניסיון מעל 3 שנים (69180)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: טיפלתי באחיי,אחייניי,ילדים בשכונה וגם עבדתי במשפחתונים ובגני ילדים.כרגע מטפלת בתינוקת עד סוף אוגוסט.
פרטים נוספים: מעוניינת לטפל בתינוק בשעות הבוקר עד הצהריים.5-6 שעות.משרה חלקית עד שעה 15 הכי מאוחר.ללא בעלי חיים בבית.דרישות שכר:45 שח לשעה. כמו כן מעוניינת לעשות בייביסיטר בשעות הערב והלילה.
 
 
 
  תאריך עדכון: 3/4/2014  
   
נוי     גיל 19 רמת גן,
שכונת רמת עמידר
ניסיון מעל 3 שנים (86417)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ)  
ניסיון: הייתי אופר במשרה חלקית הייתי מנקה ומארגנת את הילדים לשינה, משכיבה אותם לישון
פרטים נוספים: אשמח לבצע עבודות בית קלות ולהוות עזרה בכל מה שצריך עזרה עם הילדים, יש לי ניסיון גם בפיסול בעיסת נייר יהיה אפשר לנסות לשלב את זה
 
 
 
  תאריך עדכון: 3/4/2014  
   
דליה     גיל 42 רמת גן,
שכונת מרכז
ניסיון מעל 10 שנים (82841)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: מטפלת מעולה- אמינה .חמה.סבלנית .מקצועית ביותר .אוהבת ילדים ותינוקות .עובדת עם ילדים מעל 10 שנים כעבודה קבועה. ניסיון בתחום מגיל 0 עד 12. המלצות חמות למעוניינים (ישראלית דוברת אנגלית כשפת אם)
פרטים נוספים: מטפלת מעולה- אמינה .חמה. סבלנית .מקצועית ביותר .אוהבת ילדים ותינוקות .עובדת עם ילדים מעל 10 שנים כעבודה קבועה. ניסיון בתחום מגיל 0 עד 12. המלצות חמות למעוניינים (ישראלית דוברת אנגלית כשפת אם)
 
 
 
  תאריך עדכון: 2/4/2014  
   
ליאור     גיל 14 רמת גן,
שכונת הגפן
ניסיון פחות משנה (87963)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: עשיתי ביביסיטר כמה פעמים+שומרת על אחותי בת שנתיים
פרטים נוספים: ביביסיטר, עבודה בגן,בקיטנה בתקופת החגים והחופשים
 
 
 
  תאריך עדכון: 2/4/2014  
   
אור     גיל 23 רמת גן,
שכונת גבול תל אביב
ניסיון מעל 5 שנים (87953)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: עבדתי כבייביסיטר בשש השנים האחרונות לאחיי הקטנים, לילדים ותינוקות שגרו באזורי. במסגרת המכינה הקדם צבאית עסקתי בהתנדבות שבועית לילדים בסיכון, הייתי אחראית על ילדה מבית עם בעיות סוציו-אקונומיות. במסגרת הטיפול וההשגחה על ילדים טפלתי בהם גם כשהוריהם היו בחו"ל למשך מספר ימים, בהם שמרתי, הפעלתי, סייעתי בהכנת שעורי הבית וכד'.
פרטים נוספים: מעוניינת לעבוד כבייביסיטר, כמטפלת, כמתואר לעיל. שעות גמישות (מעדיפה בבקרים). שכר: ביבי סיטר לילד או תינוק- 40 ש"ח לשעה. מטפלת כולל עבודות בית קלות / סיוע בשע"ב וכו' - 50 ש"ח לשעה. + תשלום עבור נסיעות. מעוניינת לעבוד באזור- ת"א רמתן גן גבעתיים.
 
 
 
  תאריך עדכון: 1/4/2014  
   
שביט     גיל 23 רמת גן,
שכונת הלפיד
ניסיון מעל 5 שנים (69478)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר), מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: 1.שירות בבית ספר לחינוך מיוחד- טיפול בילדים עם פיגור שכלי, גילאי 6-21. 2.הדרכתי במועדונית- במסגרת תפקיד זה הכנתי פעילויות כמו: יצירה, ריקוד, סיפור בהמחשה, הצגות וכו'... 3.עבדתי במעון יום- לילדים בגיל 3 חודשים עד 3 שנים. 4.התנדבתי בארגון "פרח"- פרויקט חונכות לילדים הזקוקים לעזרה לימודית ורגשית. 6.שמרתי על 2 תינוקות מגיל 9 חודשים ועד שנתיים (יש המלצות) 7.היום מטפלת פעמיים בשבוע בתאומים בני חודשיים.
פרטים נוספים: המחיר: 35 ש"ח לשעה (ילד אחד) + נסיעות אם אני לא זמינה אפשר לשלוח SMS עם פרטי המשרה כולל אזור מגורים.
 
 
 
  תאריך עדכון: 1/4/2014  
   
ביאנה     גיל 24 רמת גן,
שכונת נווה יהושע
ניסיון פחות משנה (87935)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: כמפורט להלן.
פרטים נוספים: אני מעוניינת בעבודה באזור רמת גן בימי ב׳ ו-ד׳ משעות הצהריים ואילך ובימים א׳ ו-ג׳ משעות הערב. בסופי שבוע אוכל לעבוד באזור נתניה. לגבי שכר- 30 ש״ח לשעה עד 21:00 ו-40 ש״ח עד חצות (יש אפשרות לאחר חצות בסופ״ש).
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/3/2014  
   
אדר     גיל 28 רמת גן,
שכונת רמת יצחק
ניסיון מעל 9 שנים (67032)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר), בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: עבדתי בגנים בכל הגילאים, עדיין עובדת בגן ילדים ובשאר השבוע ואחהצ אני עובדת באופן קבוע עם משפחות. מוציאה ממסגרות, חוגים.. א.ערב וגם שינה אם צריך. סופי שבוע כשהורים נוסעים/ טסים (כשיש היכרות נעימה ואמינה עם הילדים) אני נשארת עם הילדים בבית המשפחה. יש לי רכב משלי, עם כסא לכל גיל! מאוד משקיעה בשעות שאני עם ילדים לוקחת לפארקים, גינות, משחקיות,הצגות וכו...
פרטים נוספים: שלום לכם, שמי אדר. אני עובדת סביב השעון עם ילדים בכל הגילאים. זה לא זמני ולא בין לבין-זה המקצוע שלי: מטפלת בילדים. אני כרגע עובדת כל השבוע בשעות הבוקר, בימים ראשון ורביעי אני עובדת עם זהר החמודי שבן 1.4 אני מחפשת ילד/ה באותו תווך הגילאים לעבודה משותפת. הטיפול אצלי בבית (יש הכל!) בין השעות 8:00-15:30 בשנה הבאה מספטמבר אני שוב מתפנה בימים אלה ואשמח לאותו סידור.... לא משנה הגילאים ואפשר כמובן יותר מתינוק/ת אחד. אצלי בבית אן בביתכם. לעוד שאלות אשמח לענות טלפונית בהצלחה לכולם!!
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/3/2014  
   
טלי     גיל 16 רמת גן,
שכונת ביאליק
ניסיון מעל 5 שנים (87895)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: לעבוד עם ילדים התחלתי בסביבות גיל 10 הניסייון שלי עם ילדים הוא בין כל הגיליים כולל תינוקות וילדים בבית ספר יכולה לעזור בלימודים בשנה האחרונה עבשתי עם ילדה בת 4 עכשיו אני חונכת ילדה בת 12 בפינימיה שאני לומדת בה כרגע מחפשת עבודה בחופשים ובסופי שבוע
פרטים נוספים: אני מוניינת בעמודה במהלך חופשים או סופי שבוע מכיון שאני לומדת בפנימייה וחוזרת הביתה לסופש אין לי בעיה לעבוד בליילות.לעזור בבית להכין ארוחה מקצועית לחלוטין אוהבת ילדים מכל הלב אני יעזור בכל מה שאוכל ..
 
 
 
  תאריך עדכון: 29/3/2014  
   
נופר     גיל 24 רמת גן,
שכונת פנחס/הרא"ה
ניסיון מעל 7 שנים (87822)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: בנוסף הדרכתי בקייטנות במשך 3 שנים בחופשות הקיץ. בחורה אחראית עם מוסר עבודה, ללא איחורים וללא ביטולים ברגע האחרון. יכולה להגיע בהתראה קצרה.
פרטים נוספים: .
 
 
 
  תאריך עדכון: 29/3/2014  
   
מעיין     גיל 22 רמת גן,
שכונת הרואה
ניסיון מעל 8 שנים (75483)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: ביביסיטר לתינוקות ולילדים קטנים ועד גילי 12 ,מפעילת ימי כייף וימי הולדות ,עבודות יצירה,הפעלה בקייטנה ועוד עם המלצות חמות , אחראית,חמה,מסודרת,נמרצת,כישרונית,אוהבת וחולה על ילדים ותינוקות ,מתחברת בקלות .
פרטים נוספים: יקבע במהלך הראיון לעבודה ,גמישה מאוד בשעות ,גרה ברמת השרון ובמקביל ברמת גן .
 
 
 
 
  1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12  
 
 
 
תקנון  |  אודות  |  שרות לקוחות  |  ספר לחבר  |  קישורים 
 
 
כל הזכויות שמורות לסוכנות בייביסיטר 2002-2014