כרטיס הביקור נוסף לרשימת מועדפים
 
שלום אורח | כניסה חשבון    
 
 
 
 
 
תוצאות חיפוש - מטפלות ברמת גן
מספר תוצאות חיפוש: 232 
 
מנוי חופשי חודשי מקומי מאפשר לכם לצפות בפרטי התקשרות של כל המטפלות מרשימה זו.
 
  תאריך עדכון: 17/5/2016  
   
כרמלה     גיל 65 רמת גן,
שכונת הראה
ניסיון מעל 9 שנים (87857)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ), מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: במהלך השנים עבדתי אצל 4 משפחות באיזור המרכז. בכל המקרים עבודתי עם המשפחה הסתיימה או כשהילדים גדולו, או שהם הרתה וילדה. עבודתי כמטפלת כללה טיפול בילדים בגילאים שלושה חודשים והלאה. בכל משפחה, טיפלתי בכמה ילדים בו זמנית, אספתי אותם מהגנים או מבית הספר, דאגתי להם לארוחת צהריים, לקחתי ואספתי אותם אל ומהחוגים, וכמובן עזרתי להם בהכנת השיעורים כשנזדקקו לי. העבודה כללה טיפול שוטף בילדים משעות הצהריים ועד שעות הערב המוקדמות (17-18), שההורים חזרו מהעבודה.
פרטים נוספים: אשמח לעבוד כמטפלת בילדים בשעות הבוקר והצהריים (משרה מלאה או משרה חלקית) במסגרת עבודתי אדאג לילדים לארוחות צהריים, ואסייע להם בשיעורי הבית והמטלות. אטייל איתם ואקריא להם ספרים. יש בידי המלצות חמות, וניסון רב. אשמח לשמוע מכם, בברכה, כרמלה כהן אשמח לצרף המלצות נוספות במקרה הצורך.
 
 
 
  תאריך עדכון: 17/5/2016  
   
יערה     גיל 27 רמת גן,
שכונת מרכז העיר
ניסיון מעל 10 שנים (61381)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: בימים אלו מסיימת את עבודתי לאחר שלוש שנים כרכזת מרכזי העשרה לילדים בגילאי 9-12 וכמפתחת תכני הדרכה. נוסף על כך עבדתי לאורך השנים במסגרות שונות שכללו ליווי ותמיכה בילדים בתחומים מגוונים - פיזיים, רגשיים ולימודיים. יש לי ניסיון בעבודה עם ילדים עם ליקויי למידה, שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים, הוראת טרום קריאה לילדי גן חובה ותחומים נוספים. בנוסף, יש לי ניסיון רב בעבודה בקייטנות ובבייביסיטר לגילאים מגוונים.
פרטים נוספים: פנויה לעבודה בשעות גמישות, או בימים קבועים לחודשי הקיץ שכר - 40-50 לשעה, כתלוי בקביעות ובכמות השעות.
 
 
 
  תאריך עדכון: 16/5/2016  
   
דנה     גיל 31 רמת גן,
שכונת מרכז
ניסיון מעל שנתיים (97327)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: בזמן לימודיי עשיתי בייביסיטר מספר שנים.
פרטים נוספים: בייביסיטר בשעות אחה"צ המאוחרות והערב
 
 
 
  תאריך עדכון: 16/5/2016  
   
סוזי     גיל 56 רמת גן,
שכונת נחלת גנים
ניסיון מעל 10 שנים (94842)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: ניסיון טיפול בילדים יש המלצות
פרטים נוספים: שעות העבודה 7.30-16.30
 
 
 
  תאריך עדכון: 16/5/2016  
   
mazal     גיל 56 רמת גן,
שכונת אין שם
ניסיון מעל 8 שנים (88292)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ), מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: ניסיון בגני ילדים כסייעת פדגוגית וכמטפלת בילדים, גם כבייבי סיטר. אני אמא לשלושה בנים בוגרים ,מצליחים, סבתא לשלושה נפלאים.
פרטים נוספים: מעוניינת בעבודות בשעות הבוקר, אחה"צ, ערב, לילה. כבייבי-סיטר.אפשר כאופר.
 
 
 
  תאריך עדכון: 16/5/2016  
   
יעל     גיל 31 רמת גן,
שכונת מרכז העיר
ניסיון מעל 6 שנים (89182)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר), מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ)  
ניסיון: עובדת כרגע במשפחתון עם בני 2.5-3.5, טיפלתי במהלך השנים האחרונות בתינוקות בני 4 חודשים ומעלה, הדרכתי והייתי אחראית על הפעלות לילדים בגיל הרך, טיפלתי בשני ילדים אוטיסטים בארגון "למען".
פרטים נוספים: מעוניינת לטפל בחודשי יוני יולי ואולי גם אוגוסט, בימים ראשון, רביעי וחמישי החל משעה 15 ועד שעת ערב. ימים שלישי ורביעי בשעות הבוקר. באזור תא/רג/גבעתיים. השכר 45 שח לשעה. אפשר להשאיר הודעה ואחזור אליכם בהקדם.
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
ורד     גיל 32 רמת גן,
שכונת בן גוריון
ניסיון מעל 3 שנים (92651)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ)  
ניסיון: עבדתי בגן פרטי בחולון "מגע הקסם של לירון" תקופה של שנתיים פלוס .מעבר לזה יש לי ניסיון מעבודתי באל-על בלווי ילדים שטסים ללא לווי מבוגר. כשהייתי צעירה עבדתי בצהרונים של ויצ"ו.ובמשך שלוש שנים שמרתי על ילד מגיל שנתיים עד לגיל חמש. הייתי מוציאה אותו מהגן דואגת להאכיל אותו צהריים לשחק איתו לקרוא סיפורים להרכיב פאזלים כל מה שקשור להתפתחות מוטורית כמובן שבחודשי הקיץ הייתי מוציאה אותו לגינה בעצם כל יום מארבע עד שמונה וחצי.ניסיון נוכחי מעל שנה עובדת באופן פרטי אצל משפחה בקריית אונו מטפלת בשתי ילדים אחד בכיתה א' והשני בכיתה ד' התפקיד כולל : איסוף של שניהם מבית הספר הגשת ארוחת צהריים, הכנת שיעורי בית,לקיח
פרטים נוספים: אני מעוניינת בחצי משרה להוצאת ילדים מגן או בית ספר אפשרות לארבע שלוש שעות או יותר בהתאם הצורך. אפשרות לכל השבוע או רק לחלק מהשבוע. בנוסף אני פנויה לעשות בייביסיטר בכל שעות היום וכמובן מי שזקוק בשעות הערב והלילה אני ניידת ככה שאין עם זה שום בעיה כולל בסופי שבוע.
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
דפנה     גיל 25 רמת גן,
שכונת מרום נווה
ניסיון מעל 5 שנים (89727)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: שלום קיים לי ניסיון רב שנים עם ילדים רבים. אני עבדתי כבייביסיטר באזור המגורים שבו אני נמצאת. בנוסף לכך אני עבדתי בגני ילדים ובבה"ס.
פרטים נוספים: אני סטודנטית שמעוניינת לשמור על ילדכם בגילאים שנתיים ומעלה עדיפות לאזור רמת גן גבעתיים פנויה בימים שלישי רביעי חמישי . עדיפות לשעות אחר הצהרים ערב.
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
tami     גיל 44 רמת גן,
שכונת תל גנים
ניסיון מעל 5 שנים (59639)
משרה מבוקשת:  אופר (עם לינה), מנהלת משק בית  
ניסיון: עבדתי מעל חמש שנים במשרת אופר המלצות יש פרטים אסביר טלפונית.פנויה מיידית.
פרטים נוספים: אישה חרוצה וישרה פנויה מיידית.מחפשת עבודה קבועה וארוכת טווח עם כל התנאים הסוציאלים שבחוק. מעשנת מעט אך לא בתןך הבית ולא בשעות העבודה או בנוכחות הילדים בתהליכי גמילה מעישון.מחפשתאנשים הגונים שמחפשים עובדת ישראלית שיכולה לתת מעצמה המון.אשמח לתגובות בברכה תמר.
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
מאיה     גיל 28 רמת גן,
שכונת עלית
ניסיון מעל 10 שנים (95428)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ), בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: עבדתי בגני ילדים , בביביסיטרים טיפול בתאומים צהרונים והובלתי צוות קיטנה
פרטים נוספים: סיימתי תואר ראשון b.a במדעי הרוח והחברה. לומדת תעודת גננת במכללת לוינסקי פנויה ראשון בבוקר שלישי כל היום רביעי חמישי כל היום בעלת נסיון רב בחינוך ילדים בכל הגלאים בקייטנות, צהרונים, בביביסיטרים , בניהול צוות בקייטנה, בטיפול בתינוקות, תאומים
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
נעומי     גיל 52 רמת גן,
שכונת נווה יהושוע
ניסיון מעל 10 שנים (85375)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: מטפלת לגיל הרך כ12. שנים מהם משפחתון כ3. שנים כל מעסיקי היו מרוצים מאוד המלצות כנדרש. ניסיון רב עם תינוקות מדהימים עד גיל שנתיים. אוהבת מחבקת בחמימות רבה משחקת ומספרת ובעיקר עם הילדים בגובה העיניים מחפשת טיפול בתינוקות. עד גיל שנתיים
פרטים נוספים: אני מעוניינת בחצי משרה ארבע פעמים בשבוע גמישות בימי השבוע עדיפות באזור. קרית אונוו גבעתיים ר״ג. מעוניינת בטיפול בתינוקות עד גיל שנתיים. אפשרות למשרה מלאה בוקר או גמישות בשעות הבוקר. מעוניינת לטפל בתינוקות עד גיל שנתיים נסיון רב המלצות לבביות. אפשרות באזור שיכון דן שם אני עובדת כרגע המלצות. טובות מאוד
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
מירית מ     גיל 60 רמת גן,
שכונת משה דיין
ניסיון מעל 3 שנים (96780)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: גידלתי את נכדתי מאז שנולדה (כיום היא בת 4 ) כל מה שנתתי לנכדתי - אתן לכל ילד /ה אחר מכל הלב והנשמה. לאחרונה השתתפתי בקורס למחנכות/מטפלות לגיל הרך (בארגון נשי חרות )
פרטים נוספים: מעוניינת לטפל בתינוק/ ילד . הנני סבתא לנכדה בת 4 . טיפלתי וטיפחתי את נכדתי וכיום אני פנוייה להעניק חום ואהבה לעולל אחר. אפשרי משרה חלקית או משרה מלאה.
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
יעל     גיל 52 רמת גן,
שכונת שיכון ותיקים
ניסיון מעל 30 שנים (97059)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: גידלתי 3 ילדים לתפארת
פרטים נוספים: טיפול בילדים בשעות גמישות עדיפות לבוקר אך לא חובה בין 4 ל5 שעות ביום השכר תלוי כמובן במהות העבודה מינימום 30 שקל לשעה והחזר נסיעות תודה
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
מעיין     גיל 48 רמת גן,
שכונת מרכז
ניסיון מעל 10 שנים (65875)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: אני עובדת כמטפלת 10 שנים פעמים עם אותה משפחה קודם תינוקת ואחר כך האח שלה יש לי המלצות שאתן בשמחה ברגע שתתקשרי
פרטים נוספים: אני מעוניינת בעבודה של 8 שעות ביום לא ימי שישי רוצה להתחיל לטפל בתינוק לא יותר גדול מגיל 6 חודשים ומעוניינת לעבוד לפחות שנה או יותר למדתי קורסים באניברסיטה פטוחה פסיכולוגיה התפתחותית ומבוא לאנטרולוגיה גם עשיתי קורס למטפלות של חברת כח אדם מטפלות אשמח לספר יותר דרך טלפון או פגישה אישית תודה רבה מעיין
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/5/2016  
   
שושנה     גיל 63 רמת גן,
שכונת גנים
ניסיון מעל 20 שנים (88754)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: טיפלתי בתינוקות / ילדים בכל הגיליים . מגיל חודש עד גיל 12-13 שנים שהגעתי רק לבשל להם ולקבל אותם שהגיעו מבית הספר.
פרטים נוספים: מעוניינת לטפל בכל הגיליים וגם בכמה אחים. גמישה בשעות... מעדיפה חצי משרה בוקר או אחר הצהריים וגם ביביסיטר. יודעת ואוהבת לבשל ומוכנה לשלב את זה בטיפול הילדים יש לי המלצות חמות ואהבה אין סופית לילדים... בטוחה שתכירו אותי תראו את זה ישר בעיניים :-)
 
 
 
 
  1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16  
 
 
 
תקנון  |  אודות  |  שרות לקוחות  |  קישורים 
 
 
כל הזכויות שמורות לסוכנות בייביסיטר 2002-2016