כרטיס הביקור נוסף לרשימת מועדפים
 
שלום אורח | כניסה חשבון    
 
 
 
 
 
תוצאות חיפוש - מטפלות בטבעון
מספר תוצאות חיפוש: 8 
 
מנוי חופשי חודשי מקומי מאפשר לכם לצפות בפרטי התקשרות של כל המטפלות מרשימה זו.
 
  תאריך עדכון: 29/8/2021  
   
טליה     גיל 23 טבעון,
שכונת מאפו עפולה
ניסיון מעל שנתיים (104648)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, מטפלת במשרה חלקית (ערב)  
ניסיון: עבדתי בגנים קיבוצים פעוטון 0-3 תרום חובה 3-5 גן חובה 5-6 הפעלתי משחקיה בבית מלון הדרכתי בנוער העובד וקייטנות ילדים מכיתות א-ו הדרכתי במרכזון /צהרון אחר הצהריים לכיתות א-ו עבדתי כבייביסיטר בקיבוץ
פרטים נוספים: היי אני סטודנטית לחינוך מיוחד ונוער בסיכון שנה א לכן אני מחפשת משרה שתתאים לשעות הלימודים שלי אני יכולה לעבוד כל יום החל מהשעה 16:30 ועד למתי שתרצו יהיו ימים שאני לא לומדת ואוכל להגיע מתי שנוח לכם אשמח עם השכר יהיה חודשי כי אני משלמת שכר דירה שכר לשעה בין 35-40 שקל לשעה
 
 
 
  תאריך עדכון: 10/5/2020  
   
רחל     גיל 34 טבעון,
שכונת קרית טבעון
ניסיון מעל 10 שנים (104126)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, סייעת לגן ילדים  
ניסיון: עדיף שאשלח קו"ח,הכל מפורט שם.
פרטים נוספים: מעדיפה שזה יהיה בפרטי
 
 
 
  תאריך עדכון: 12/3/2020  
   
טלי     גיל 29 טבעון,
שכונת טבעון, רמת ישי, תמרת
ניסיון מעל 5 שנים (104030)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (ערב), בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: התחלתי כנערה לשמור על הילדים של השכנים ומאז לאורך החיים תמיד קיבלתי את ההזדמנות לטפל בטף. הייתי מדריכת קייטנה עם גילאים 0-2. סייעתי לנשים אחרי לידה. עסקתי כממלאת מקום בבית ספר יסודי וכמדריכה בצהרונית. כיום בין היתר, אני מלמדת יוגה לילדים בבתי ספר יסודיים.
פרטים נוספים: אשמח לשמרטף בשעותיי הפנויות משעות הלימודים. אלו הן בד״כ בשעות אחה״צ ובערבים (תלוי ביום בשבוע). אני זמינה לסייע בשיעורי בית גם ליותר מילד אחד, לקחת לחוגים, לעזור בהתארגנות לקראת שינה, הכנת ארוחות ועוד. אם יש פנאי, אעזור במטלות בסיסיות בבית (שטיפת כלים, כביסה, סדר, הכנת אוכל- לא בשר כי אין לי נסיון בבישול בשר) . שכר לשעה: 45 ש״ח.
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/10/2019  
   
רחלי     גיל 26 טבעון,
שכונת טבעון
ניסיון מעל 7 שנים (96302)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: מאז שהייתי ילדה בעצמי שמרתי על ילדים אחרים. אני מאד אוהבת ילדים (במיוחד קטנים) ומאד רוצה לעבוד איתם. אני כבר בערך 8 שנים בתחום הבייביסיטר, קייטנות, שיעורי בית, שיעורים פרטיים ועוד.בשנה האחרונה עשיתי בייביסיטר על שתי בנות קטנות מאד.
פרטים נוספים: מעוניינת בעבודה עם תינוקות, שעות הבוקר עדיפות אך גם יכולה גם אחה"צ. בעלת נסיון עם תינוקות. יכולה לעבוד שעות ארוכות, גם בלילה. השכר לשעה הוא 40 ש"ח.
 
 
 
  תאריך עדכון: 9/4/2018  
   
שיה     גיל 26 טבעון,
שכונת מרכז טבעון
ניסיון מעל 10 שנים (102290)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: אני מדריכה ילדים מאז התיכון. התנדבתי בשירות לאומי בהדרכת ילדים בכל הגילאים בתחומים הקשורים ליצירה ולטבע, ועבדתי בגן ילדים אנטרופוסופי. אני אמא לילדה בת 5, והייתי איתה בבית עד גיל שנתיים, לכן רכשתי נסיון רב בהתנהלות יומיומית עם תינוקות, פעוטות וילדים צעירים.
פרטים נוספים: ישנם ארבעה ימים בשבוע בהם פנויה לימים ארוכים. (עד 15-30/16) אם אוכל לשלב חלק מהזמן עם הבת שלי (ילדה מדהימה ונבונה בת 5, שמאוד אוהבת ילדים קטנים ותינוקות), אולי אוכל להתגמש אפילו עוד מבחינת שעות. מחפשת משהו בטבעון , ניידת (עם רכב.) אני אם חד הורית, לכן בבקשה לא מעוניינת בשכר רעב או שמי שמחפש את האדם הזול ביותר. אני מאמינה שמי שנמצא עם הילדים שלכם ושלי הוא אדם חשוב ביותר ויש להתייחס אליו בהתאם(: מעדיפה פנייה באסמס או בוואטסאפ על מנת שאוכל לתאם שיחת טלפון.
 
 
 
  תאריך עדכון: 22/3/2018  
   
טל     גיל 23 טבעון,
שכונת קרית טבעון
ניסיון מעל 6 שנים (102259)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: עבדתי בתור אופר בארה"ב במשך שנתיים - גם עם משפחה ישראלית וגם עם משפחה אמריקאית. נסיון רב עם ילדים בכל הגילאים. הדרכתי ילדים בגילאי 7-8 במחנה קיץ בארה"ב ולימדתי אותם עברית.
פרטים נוספים: זמינה בכל שעות היום (פרט לימים ראשון ורביעי בבוקר) - ובנוסף גם בערבים ובמהלך הלילה. מוזמנים להתקשר ולשמוע עוד על הניסיון שלי :) שכר - בין 45 - 50 ש"ח לשעה כתלות באופי העבודה ומספר הילדים.
 
 
 
  תאריך עדכון: 9/7/2017  
   
מאיה     גיל 23 טבעון,
שכונת הבונים
ניסיון מעל 3 שנים (99818)
משרה מבוקשת:  אופר (עם לינה)  
ניסיון: ניסיון בעבודה בגנים כל הגילאים מבית תינקות עד גן חובה. ניסיון בטיפול פרטני בתינוקות מגיל 3 חודשים. ניסיון בעבודה עם בני נוער.
פרטים נוספים: מחפשת עבודה בטיפול בילדים בזמן החופשה שלי מהלימודים. מאוגוסט עד אוקטובר. מוכנה בכל חלקי הארץ אם זה כולל לינה. מוכנה לסוע לח''ל.
 
 
 
  תאריך עדכון: 15/6/2017  
   
חוה     גיל 69 טבעון,
שכונת קרית עמל
ניסיון פחות משנה (99498)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: ניסיון עם ילדים בבית ספר יסודי.
פרטים נוספים: מעוניינת לעבוד בחצי משרה עדיפות בשעות הבוקר או 3-4 ימים בשבוע. במידה ויש צורך לבייבי סיטר מחוץ לשעות העבודה \בערב בתשלום נפרד.
 
 
 
 
 
 
 
תקנון  |  אודות  |  שרות לקוחות  |  עוזרתלי - מטפלות לילדים בייביסיטר  |  קישורים 
 
 
כל הזכויות שמורות לסוכנות בייביסיטר 2002-2022