כרטיס הביקור נוסף לרשימת מועדפים
 
שלום אורח | כניסה חשבון    
 
 
 
 
 
תוצאות חיפוש - מטפלות בחולון
מספר תוצאות חיפוש: 123 
 
מנוי חופשי חודשי מקומי מאפשר לכם לצפות בפרטי התקשרות של כל המטפלות מרשימה זו.
 
  תאריך עדכון: 1/5/2016  
   
ריבה     גיל 53 חולון,
שכונת קרית רבין
ניסיון מעל 6 שנים (93222)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: קצת על הנסיון שלי שלום להורים היי שמי ריבה מטפלת אימהית וחמה מאוד רגישה לצורכי הילד אחראית דייקנית מסורה תטפל באוצר שלך מכל הלב והנשמה מובטח לכם הורים שתהיו רגועים ושקטים. אשמח שתיצרו עימי קשר לא תתאכזבו זו הבטחה.
פרטים נוספים: אשמח לדון על המשרה וכל השאר בשיחת טלפון
 
 
 
  תאריך עדכון: 1/5/2016  
   
טל     גיל 22 חולון,
שכונת מרכז
ניסיון מעל 9 שנים (96769)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ)  
ניסיון: משנת 2009 אני עובדת בקייטנות בחופשות החגים וחופשות הקיץ, 2010-2011 בזמן התיכון הדרכתי קבוצת ילדים בגילאי ד-ו בתנועת נוער 2011-2013 כשנה וחצי עם כוכבת ילדים 2014-2016 וכשנה וחצי עבדתי באילת במועדוני ילדים
פרטים נוספים: אני מעוניינת בבייביסיטר בשעות אחה"צ הערב והלילה. בשעות גמישות. לטווח ארוך. שכר - טלפוני
 
 
 
  תאריך עדכון: 1/5/2016  
   
עדי     גיל 30 חולון,
שכונת חולון
ניסיון מעל 3 שנים (97219)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר), מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: במהלך לימודיי במכללת תלפיות התנסיתי ועודני מתנסית עם הכשרה מעשית בגני ילדים באזורים שונים. פעילויות כגון ריכוז תשומת הלב של הילדים, לימוד ערכים את הילדים, לימוד נושאים שונים חום ואהבה וכו'. מכיוון שאני נשואה כבר שנתיים ומנהלת את ביתי ניתן לומר בגפי, זה פיתח אצלי בנוסף יכולות כגון, זריזות, נקיות פיתוח יכולות הבישול, ונסך בי בטחון לנהל משק בית כמו שצריך. אינני מתכוונת להתעסק בביתכם בעבודות בית,בישול אבל אם מדי פעם יידרש לפחות בישול אשמח לעשות כן. ההתמקדות שלי היא בתחום הרגש והלמידה וזה כולל הכנת שיעורי בית, יציאה לחצר, לקיחה מחוגים והבאת הילדים למרכז החוגים או בי"ס וכו'. אשמח לשמוע מכם!
פרטים נוספים: שלום רב, ככה אני סטודנטית שנה שלישית בתחום החינוך לגיל הרך במכללת תלפיות בחולון. אמצע שנת תשע"ז אני מתעתדת לקבל את תעודת התואר שלי. כרגע אני לומדת 3 פעמים בשבוע עד תאריך 18-6-15 בימים ב' בוקר א\ה בוקר וד בוקר. מדובר בחצאי ימים עד השעה 2 בצהריים בלבד. העדיפות שלי היא שאתם ההורים תביאו את הילדים אליי הביתה, למרות שאם אתם גרים במרכז לא אכפת לי להגיע אליכם. בעניין העבודה ההעדפה שלי היא להתמקד רק בילדים מבלי לבצע עבודות בית וכו'. אם יש צורך בבישול אין בעיה אשמח לעשות כן. בכול אופן לגבי שכר כול עניין לגופו שתיצרו איתי קשר נוכל לסכם ולשקול את העניינים. תודה רבה :-)
 
 
 
  תאריך עדכון: 1/5/2016  
   
כרמלית     גיל 32 חולון,
שכונת אנגרובנק
ניסיון מעל 10 שנים (35497)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ), מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: ניסיון של שנתיים כאופרת בהוד השרון אצל משפחה בעלת 2 ילדים בני 3 חודשים וארבע . אח"כ מטפלת עבור 3 ילדים בני 7,9,11 מטפלת לשלוש ילדים בגילאים 12-9-2 התפניתי כרגע מטיפול משתי בנות בנות 9 ו14 סיבה עזיבתי בגלל שהם כבר לא צריכות מטפלת. שלושה ילדים גילאי 03חודשים,ילד בן 7 וילדה בת 9 התפניתי מעבודה הזה.4.9, 1/1/12-1/2/13 טיפלתי בתינוק בן שנה, יש לי המלצה חמה מהמעסיקה הקודמת שלי.להיום מחפשת משרה מלאה בטיפול בילדים,פנויה מיידית. או מ-13:00-20:00
פרטים נוספים: היי אני כרמלית בת 32 גרה בחולון ומחפשת משרה מלאה בטיפול בילדים אני מעוניינת להתחיל מיידית יש המון ניסיון והמלצות. מוכנה להתחייב לתווך ארוך מעדיפה משהו 13:00-20:00 או משרה מלאה מהבוקר עד הערב, חשוב לי לומר שאני סטודנטית לחינוך ופסיכולוגיה אני לומדת בימי שישי. אני מאוד חרוצה,ישרה, מקדישה לילדים חום אהבה ואכפתיות,ויש לי תעודה של קורס מטפלת מוסמכת,ועזרה ראשונה והחייאה .יש לי המלצות רבות מהמעסיקים הקודמים שלי. בעלת סבלנות רבה,נאמנה. אני בשלבי לימוד נהיגה.
 
 
 
  תאריך עדכון: 1/5/2016  
   
אורנה     גיל 54 חולון,
שכונת נאות שושנים
ניסיון מעל 9 שנים (54609)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: היי שמי אורנה -- פנויה לעבודה בספטמבר 2016. מסיימת עבודתי בסוף אוגוסט 2016 עם שני תינוקות משתי משפחות שונות. עבדתי עם תאומים מגיל חצי שנה ועד הגיעם לגיל שנתיים עד אשר הם נכנסו למשפחתון. עבדתי עם תאומות בנות חצי שנה עד הגיעם לגיל שנה. עבדתי עם ילדה בת שנה ועשרה חו', כשהיתה מאושפזת בבית החולים ולאחר מכן בביתה.וכן ליוויתי אותה בהחלמתה לרופאים, חיסונים, בדיקות ומעקב רפואי , עד שחזרה למעון . עבדתי עם תינוקת מגיל שלושה חודשים עד הגיעה לגיל שנה. עבדתי עם תינוקת בת שנה עד הגיעה לגיל שנתיים וליוויתי אותה עוד חודש בכניסתה לגן . עבדתי עם תאומים בני יומם עד הגיעם לגיל שנה. כך שעבדתי עם כל הגילאים
פרטים נוספים: מעוניינת במשרה מלאה במרכז (תל אביב , חולון, בת-ים, גבעתיים רמת -גן,,ראשל"צ). 5 - א- ה - ימים בשבוע (לא כולל יום שישי). אפשרי עבודה בביתי+ אפשרות לעבוד בביתי עם 2 ילדים. + שעות נוספות + בייביסיטר. לא מעשנת. המלצות חמות חמות ישר מהתנור. להשתמע אורנה.
 
 
 
  תאריך עדכון: 1/5/2016  
   
מיקי     גיל 56 חולון,
שכונת תל גיבורים
ניסיון מעל 10 שנים (91508)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: ניסיון בלהיות אמא
פרטים נוספים: אני מעוניינת לעבוד כביביסיטר מספר שעות בשבוע בעיקר בערבים שכר 30-35 שח תלוי במספר הילדים
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/4/2016  
   
יוכבד     גיל 60 חולון,
שכונת מרכז
ניסיון מעל 20 שנים (82698)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: זכיתי לגדל דורות שלמים של משפחות שתכננו את הילודה במשפחה באופן שיאפשר לרך הנילוד להיות מטופל על ידי. בד בבד עם הטיפול בתינוק המשפחה אני מקבלת בנוסף את ילדי המשפחה הבוגרים בשובם הביתה מבתי הספר והגנים, ודואגת לכל מחסורם הפיזי והמנטלי והלימודי, עד לשוב ההורים הביתה. המשפחות בהם טיפלתי התעקשו לצאת לחופשה בחו"ל במחיצתי בלבד. מוכרת ומומלצת בעיקר באזור הצפון של תל אביב.
פרטים נוספים: גמיש. המלצות יתנו בשמחה.
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/4/2016  
   
שירן     גיל 30 חולון,
שכונת תל גיבורים
ניסיון מעל 10 שנים (93671)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: אופר בארצות הברית 4 שנים וכמובן ניסיון אישי עצום כפי שציינתי אני אמא לשתי ילדות.
פרטים נוספים: הנני מעוניינת לטפל בביתי בלבד.
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/4/2016  
   
חן     גיל 25 חולון,
שכונת נאות רחל
ניסיון מעל 9 שנים (60244)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: אוהבת, חמה, אחראית, ויוצרת קשר מהיר עם ילדים בכל הגילאים . הייתי בייביסיטר גם ל-3 ילדים בסופי שבוע, וטיפלתי ב-2 ילדים בשעות צהריים (אוכל ושיעורים). המלצות יינתנו על פי דרישה .
פרטים נוספים: אני גמישה, ומעוניינת לעבוד כבייביסיטר בחולון. אין בקשות מיוחדות, רק התראה מראש תתקבל בברכה .
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/4/2016  
   
סופי     גיל 40 חולון,
שכונת מרכז
ניסיון מעל 3 שנים (86279)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: עובדת עם ילדים מגיל ינקות ועד גיל בית ספר יסודי (וגם מעבר עם צריך ונדרש).חמה, ביתית, יצירתית. בדגש על איכות.
פרטים נוספים: בת 401, ביתית, יצירתית חמה רגישה אחראית ואוהבת ילדים. יכולה להוציא ילד/ה בגיל גן/ בית ספר , לזמן של איכות וכיף אחד על אחת להגיש ארוחת צהריים חמה, לשוחח ולשחק יחד ואף לעשות שיעורי בית. כמו כן יכולה גם לקבל לטיפולי ילד בגילאי 0-3, לטיפול בביתי או בביתכם, למס' שעות בבוקר או לחצי יום, גם בהתראה קצרה בלבד.
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/4/2016  
   
בלה     גיל 56 חולון,
שכונת הערבה
ניסיון מעל 10 שנים (74937)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה  
ניסיון: בעבר היה לי משפחתון עצמאי לכחמישה ילדים בביתי אותו סגרתי עקב מעבר לעיר אחרת. בשנים האחרונות אני מטפלת בילדים יחידים.אשמח לטפל בילדים מאזור המרכז
פרטים נוספים: מעוניינת לטפל בילד/ה במשרה מלאה חמישה ימים בשבוע לא כולל שישי שבת. מתפנה ב 1.9.16
 
 
 
  תאריך עדכון: 30/4/2016  
   
הדס     גיל 36 חולון,
שכונת מרכז
ניסיון מעל 10 שנים (45330)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר), בייביסיטר בשעות גמישות  
ניסיון: מטפלת ובייביסיטר מנוסה. כולל המלצות. תקופה ארוכה טיפלתי בשני ילדים בני 8 ו-10 כולל עזרה בהכנת שיעורי הבית. בנוסף מטפלת בילדות בנות 5 ו-7. כעת שומרת פעמיים בחודש בתל אביב על ילדים בני חצי שנה ו-3 שנים. אשמח להגיע למפגש היכרות עם הילדים ועמכם.
פרטים נוספים: בת 36 עם נסיון בטיפול בילדים בכל הגילאים כולל המלצות חמות מעוניינת לטפל בילדיכם. יכולה להגיע לכל איזור המרכז (רכב). השכר המבוקש תלוי במישרה ובמיקום. משרות אפשריות : - מטפלת בשעות הבוקר - עזרה לשעות הבוקר המוקדמות בהכנת הילדים למסגרות הגן ובית הספר, כל יום משעה 06:00 / 6:30 בבוקר עד 8 בבוקר -שמירה על הילדים בלילות -חופשות קיץ וחופשות בכלל.
 
 
 
  תאריך עדכון: 27/4/2016  
   
מזל     גיל 65 חולון,
שכונת קרית שרת
ניסיון מעל 10 שנים (93773)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה חלקית (בוקר)  
ניסיון: בעבר עבדתי במחלקה המשפטית בבנק גדול. לאחר פרישה מוקדמת, התחלתי לטפל בילדים שזהו תחום שאני מאד אוהבת. עבדתי 6.5 שנים עם משפחה במהלכן טיפלתי בשלושת ילדיהם. לאחר מכן טיפלתי למשך תקופות של שנה-שנתיים בתינוקות בגילאי 3 חודשים עד שנתיים. עד היום אני בקשר עם אותן משפחות אשר הפכו להיות כמו משפחה עבורי.
פרטים נוספים: מעוניינת לטפל בתינוק בלבד (ללא אחים בוגרים) מיפנה שזה מפריע לטנוק התינוק לא מקבל משצריך זה בא על חשבון התינוק , לכן אני אמנע מזה אני עברתי את זה וזה מאוד כואב לי .שמבקשים כול מני עבודות וזה בה על חשבון הילד , תאמינו כשהילד ישן אנחנו עושם בלי להגיד, לכן אל תאלצו את המטפלת לעשות דברים מפנה שתיצטרכו לשלם על זה, זה הצעה שלי.אני לא מעונינת לעבוד בחולון . הם לא מחפשים מטפלת , הם רוצים אם בית ולא רוצים לשלם.לכן אני לא מעונינת.
 
 
 
  תאריך עדכון: 26/4/2016  
   
שולה     גיל 60 חולון,
שכונת קרית בן גוריון
ניסיון מעל 30 שנים (90163)
משרה מבוקשת:  מטפלת במשרה מלאה, מטפלת במשרה חלקית (ערב)  
ניסיון: עבודה עם פעוטות מגיל 0
פרטים נוספים: מעוניים לטפל בתינוק או תאומים במשרה מלאה מגיל 0 ועד הכנסתם לגן. אפשרי שמירות לילה. באיזור צפון תל אביב. המון המלצות 
 
 
 
  תאריך עדכון: 26/4/2016  
   
מעיין     גיל 26 חולון,
שכונת ח
ניסיון מעל 4 שנים (97195)
משרה מבוקשת:  בייביסיטר בשעות גמישות, מטפלת במשרה חלקית (אחה"צ)  
ניסיון: ניסיון של מעל ל-4 שנים בטיפול בילדים. בנוסף, שימשתי כחונכת פר"ח במשך שלוש שנים וסייעתי לילדים מבחינה חברתית, רגשית ולימודית.
פרטים נוספים: פנויה לעבוד בשעות אחה"צ והלילה, גמישה בימים, ניידת.
 
 
 
 
  1     2     3     4     5     6     7     8     9  
 
 
 
תקנון  |  אודות  |  שרות לקוחות  |  קישורים 
 
 
כל הזכויות שמורות לסוכנות בייביסיטר 2002-2016